۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۹ مرداد
با حضور کولی وند شهردار شهریار :
دیدار شهردار شهریار با خانواده های معظم شهیدان والا مقام اصغر حبیبی و جعفر ملاقربانی
محمد صادق کولی وند شهردار شهریار به اتفاق حسینی نوری امام جمعه شهریار با خانواده های معظم شهیدان والامقام اصغر حبیبی و جعفر ملاقربانی دیدار کرد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ محمد صادق کولی وند شهردار شهریار به اتفاق حسینی نوری امام جمعه شهریار ، کردی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی شهرستان با حضور در منازل خانواده های معظم شهیدان حبیبی، ملاقربانی ضمن عرض احترام، دیدار و گفتگو با آنها از مشکلات و موضوعات مد نظر این خانواده های گرانقدر شهیدان معزز شهریار آگاه شدند.
در این دیدار شهردار شهریار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد ایثار و از خود گذشتگی های شهدا در جهت اعتلا و بقای انقلاب اسلامی در سالهای جنگ تحمیلی، داشتن روحیه ای بسیجی و جهادی را سبب آنهمه رشادت و دلاورمردی دانست و با بیان اینکه مسئولین لازم است در عرصه های مختلف کشور با اهتمام به همین موضوع، در حفظ و حراست از خون شهدا بکوشند.
وی توجه و اقدام به منظور کاستن مشکلات مدنظر خانواده های شهدا را از وظایف اصلی مسئولین دانست که می بایست در کنار خدمت صادقانه به مردم بطور ویژه مد نظر قرار گیرد.
 
  
  
  
 
 
 
 
تاریخ:
1401/05/13
تعداد بازدید:
77
منبع:
Powered by DorsaPortal