۱۴۰۰ شنبه ۲۴ مهر
پیام مهندس کولیوند شهردار شهریار به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

شهردار شهریار به مناسبت فرا رسیدن روز آتش شنانی و ایمنی پیامی بشرح زیر صادر نمود:

بسمه تعالی

7مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی یادآور ایثارگری و دلاوری های کسانی است که در راه حفظ جان و مال شهروندان ،خود را به آتش و خطر می زنند تا همچنان تقویم از این فداکاران به نیکی و بزرگی یاد کند.ماموریت های متنوع و گسترده حوزه آتش نشانی در مواقع بحرانی و خطر حکایت از اهمیت و جایگاه این سازمان در میان مردم دارد.

روز آتش نشانی روز تجلیل از کسانی است که مشق شجاعت و شهامت کرده و در کنارخدمات شبانه روزی شان در نجات جان و مال مردم ،پیشگیری از سوانح و حوادث را فرهنگ سازی می کنند.نگاهی به روزها و صفحات تاریخ نشان از خدمات ارزنده وجانفشانی آتش نشانان دلیر در جای جای ایران اسلامی و در شهرها و روستا دارد که حادثه غم انگیز پلاسکو نمونه ای ازاین وقایع تلخ و تاریخی است که از نگاه قدرشناس شهروندان پوشیده نیست.

ارتقاء سطح دانش و مهارت کارکنان و افزایش تجهیزات و امکانات آتش نشانی به تناسب رشد جمعیت در مناطق مختلف از جمله برنامه ها و طرح های مدیریت شهری شهریار در دوره مدیریت جدید است که امید است با مشارکت شهروندان و همکاری همه بخش ها به این هدف گذاری نایل آییم.

اینجانب ضمن تبریک این روز به همه آتش نشانان شریف شهریار و تجلیل از تلاشها و زحمات ارزنده شان ،امیدوارم با پیشگیری و آموزش همگانی و مشارکت شهروندان شاهد هیچ حادثه تلخی نباشیم.

تاریخ:
1400/07/07
تعداد بازدید:
64
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal